Hakkımızda

Amacımız

Türkiye'de üretilen tüm projeleri bir araya getirerek fikir alışverişi sağlamak, gelişmeye açık projelere katkıda bulunmak ve desteklenme ihtiyacı olan projelerin seslerini duyurmalarına yardımcı olmak tek amacımızdır.

Vizyon

Gelişen Türkiye'nin değişen dünya düzeninde yerini almasını sağlamanın ancak birliktelik ile olacağına inandığımız ve bu amaç doğrultusunda hareket ettiğimiz bu platform ülkemiz adına büyük fayda getireceğine inanmaktayız.

Misyon

Üretmenin verdiği mutluluğu paylaşma ile katlayabileceğimizi bilerek üreten insanları işlerine aşkla bağlanmalarını sağlamak onlara yapabileceğimiz en büyük destek olacağının farkındayız.

Destek

Tamamı bireysel sermaye ile hazırlanan bu site hiçbir reklam ya da kazanç amacı gütmeden sadece sizleri bir araya getirmek amacı ile hazırlandığına emin olabilirsiniz. Sizlerden tek beklentimiz üretmeniz ve katılımcı olmanız.

Ben Erçin OYMAN. Matematik öğretmeniyim. 1988 doğumlu ve Yalovalıyım. Bir ilçede Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Ar-ge bölümünde çalışıyorum. İlgi alanlarım arasında teknolojinin her dalı bulunmakta. Teknoloji ile ilgili her konuda çekinmeden yardım isteyebilirsiniz. Daha bir çok projede buluşmak dileğiyle...